Práca v Holandsku – pestovanie exotických rastlín, sadenie do črepníkov PRÁCA OD MAREC 2024

POPIS PRÁCE

Pre overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov v skladoch s kvetmi – exotické rastliny. Práce nie sú fyzicky náročné a väčšinou zahŕňajú celý proces pestovania, sadenia až po samotný zber či balenie. Pracovník môže byť umiestnený na rôznu činnosť v danom skleníku, dokonca sa to môže aj meniť, čo si naši už umiestnený pracovníci pochvaľujú, nakoľko sa im práce striedajú.

Doplňujúce info:

  • Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice
  • Umiestňujeme aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku!

Nástupy

  • Priebežne počas celého roku, miest je dostatok, cca 150

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok
  • Holandská pracovná zmluva – dostávate elektronicky cez mobilnú aplikáciu P4F po príchode do Holandska

Náplň práce

Kompletná starostlivosť a pestovanie kvetov, po zber až balenie a následnú expedíciu, záleží na greenhouse v ktorom budete umiestnený. Pre priblíženie atmosféry z greenhousu ako aj druhy prác, ktoré budete vykonávať si pozrite naše video, ktoré nájdete na konci tejto ponuky

Lokalita

  • Den Haag, Holandsko

Platové podmienky:

  • 13,27 eur na hodinu brutto
  • 38 až 45 hodinový pracovný čas za týždeň
  • 25 dní preplácaná dovolenka
  • Týždenné výplaty
  • + príplatok za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nočná

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy 118 eur
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
  • preplácaná dovolenka 25 dní, príplatky za soboty, ktoré sa bežne pracujú, nedele poväčšine voľné

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • anglický jazyk – postačujú základy, alebo poľský jazyk
  • ochota a chuť pracovať
  • zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
  • prax v obore je vítaná

 Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec
  • 118 eur v 2 dvojlôžkovej izbe alebo 130 eur jednoposteľová izba
  • Ubytovanie je zabezpečené v domoch, kde má každý vlastnú izbu, spoločné priestory ako aj kuchyňa, a sociálne zariadenie si zdieľate s ostatnými nájomníkmi
  • Domy sú vybavené v základnom štandarde

Doprava do práce

  • Je zabezpečená zamestnávateľom autom, pokiaľ sa jedná o prácu nad 10 km, inak sú vám k dispozícii bicykle, ktoré si môžete zakúpiť o svojho zamestnávateľa
  • Mnoho ubytovaní je v blízkom okolí našich greenhousoch, takže nie je problém sa dostať do práce aj pešo

Poistenie

  • podľa platnej holandskej legislatívy
  • 33,51 eur poistenie v Holandsku

Pracovný čas

  •  40 až 45 hodín týždenne

 Vaše náklady

  • cesta do Holandska – dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (napr. vlastným autom, lietadlom, autobusom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom
  • výborné spojenie je aj z Bratislavy do mesta Eindhoven letecky spoločnosťou Ryanair
  • vreckové – do prvej výplaty
  • komplexné poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 120 € (nemusí byť zakúpený) – pracujeme bez akýchkoľvek poplatkov budúceho uchádzača

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku  na tatryjob@gmail.com
  • do predmetu uveďte „(vami preferovaná pozícia) HOLANDSKO práca v Greenhousoch
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo +421 944 639 074 alebo na +421 904 135 863