Kuchári do Talianska

POPIS PRÁCE

Pre našich klienta v taliansku hľadáme kuchárov do hotela bez znalosti jazyka, nakoľko sa jedná o Slovenský team. Jedná sa o jednoduchú modernú mediteransku kuchyňu, domáca kuchyňa, domáce cestoviny, čerstvé domáce suroviny z domácich zdrojov

Nástupy

  • Ihneď
  • hľadáme dvoch až troch momentálne

Druh pracovného pomeru

  • plný úväzok
  • Talianska pracovná zmluva

Náplň práce

Príprava jedál, príloh a dezertov

Lokalita

  • Trentino

Platové podmienky:

  • 2100 eur v čistom
  • pracuje sa 6 dní v týždni a denne od 8. 00 do 13.00 pauza a od 17.00 do 21.00 hod
  • 13 a 14 plat
  • mesačné výplaty, strava a ubytovanie zdarma

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca pre mužov a ženy, slovenský mladý team
  • nízke vstupné náklady
  • talianska pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zdarma
  • preplácaná dovolenka, 13 a 14ty plat

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • jazyk – stačí slovenčina
  • ochota a chuť pracovať
  • zodpovednosť, flexibilita,práca v teame
  • prax v obore je vítaná, alebo ukončené vzdelanie v odbore kuchár čašník

 Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí zamestnávateľ

Doprava do práce

  • ubytovanie v blízkosti hotela a cestu do Talianska si hradí každý sám / cca 150 eur/

Pracovný čas

  • 6 dni  týždenne
  • 9 hodín denne, v prípade potreby aj viac

 Vaše náklady

  • cesta do Talianska– dopravu si môžete zabezpečiť samostatne (napr. vlastným autom, lietadlom, autobusom) alebo Vám vieme pomôcť naplánovať dopravu s dopravcom
  • vreckové – do prvej výplaty
  • komplexné poradenské služby a pokrytie administratívnych nákladov je v hodnote 120 € (nemusí byť zakúpený) – pracujeme bez akýchkoľvek poplatkov budúceho uchádzača