POPIS PRÁCE

Pre našich overeného klienta v Škótsku hľadáme pracovníkov na rôzne pozície v oblasti poľnohospodárstva.

Obsadzujeme ľudí na rôzne pracovné pozície:

  • Pílenie stromčekov
  • Strihanie vetvičiek
  • Paletovanie stromčekov
  • Príprava na predaj
  • Rôzne pomocné práce

  • Vieme umiestniť mužov, páry, dvojice.
  • Vieme umiestniť aj skupinky, ak budú akceptovať prípadné rozdielne ubytovanie a zmeny.
  • Momentálne Vám zamestnávateľ PREPLÁCA víza.

Covid info

  • pri odchode do Škótska musíte mať spravený PCR test poprípade certifikát o očkovaní(Green Pass)
  • kandidáti nemusia podstúpiť karanténu po príchode na miesto vykonania práce

Nástupy

  • 10.2021

Druh pracovného pomeru

  • plný/krátkodobý úväzok

Sezónna brigáda na dobu určitú.(7 týždňov)

Náplň práce

Podľa pozície

Lokalita

  • Aberdeenshire, Ellon, Škótsko

Mzda

  • 9,00 £ (10,50€) – záleží od kurzu meny
  • Za celú brigádu si vedia zamestnanci odniesť od 4000-5000€ za 7 tyždnov

 Zamestnanecké výhody, benefity

  • Vysoké peňažné ohodnotenie za krátku dobu
  • práca pre mužov, dvojice
  • nízke vstupné náklady
  • Škótska pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za polatok 49 libier týždenne/stiahnuté z výplaty/
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v krajine pôsobenia

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • anglický jazyk – mierne pokročilý B1-B2, nie je podmienkou ale výhodou (minimálne jeden pokial ste partia)
  • ochota a chuť pracovať
  • zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, fyzická zdatnosť

 Ubytovanie

  • zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec
  • 7£/deň (49 libier týždenne)stiahnuté priamo z výplaty

Doprava do práce

  • Zamestnávateľ zabezpečí dopravný prostriedok a preplatí pohonné hmoty.
  • Letecky z Bratislavy do Edinburghu, vieme zabezpečiť rezerváciu a kúpu letenky
  • Doprava je na vlastné náklady lietadlom v sume cca 50 eur, z letiska Edinburgh preprava zamestnancov na miesto výkonu práce je zabezpečená zamestnávateľom zdarma
  • Do Škótska je od 1.10.2021 možný vstup len s platným cestovným pasom!!!!!

Strava

  • Vlastná

Poistenie

  • podľa platnej Škótskej legislatívy

Pracovný čas

  • 65 -70 hodín týždenne (v prípade potreby treba byť pripravený že sa bude pracovať aj viac – viac hodín=viac peňazí)

Vaše náklady

  • cesta do Škótska: Ideálne lietadlom z Bratislavy do Edinburghu (cena cca 50€) odkiaľ vám prepravu do miesta práce zabezpečuje zamestnávateľ. Poprípade si môžete zabezpečiť sami vlastným autom/neodporúčame nakoľko sa jedná o dlhú cestu cca 3000 km/
  • PCR test – 60€
  • vreckové na prvé dni, neskôr približne po odpracovaní jedného týždňa je možnosť zálohy 200 libier na stravu atd.

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?

  • pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na tatryjob@gmail.com
  • do predmetu uveďte „Práca Škótsko,,
  • do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
  • v prípade otázok nám volajte na tel. číslo +421 944 639 074 alebo na +421 904 135 863

Registračný formulár

    Osobné údaje

    Meno

    Priezvisko

    Vek

    Adresa ( ulica,číslo,PSČ,mesto )

    Dátum narodenia

    Váš email (povinné)

    Telefónny kontakt

    Najvyššie vzdelanie

    Záznam v reg.trestov
    ÁnoNie

    Pracovné údaje

    Súčasná profesia

    Znalosť anglického jazyka

    Skúsenosti s prácou v zahraničí
    ÁnoNie

    Ak áno, uveďte krajinu, druh práce, dĺžku pracovného pobytu

    Vodičský preukaz skupiny

    Dátum možného nástupu

    Dokedy môžete pracovať

    Ak ste skupina, uveďte mená tých, s ktorými chcete pracovať

    Potvrdzuje, že údaje v tomto formulári sú pravdivé

    V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.o ochrane osobných údajov dávam súhlas Agentúre TATRY JOB AGENCY na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v online prihláške za účelom registrácie, sprostredkovania práce a vedenia databázy a v súlade so zák.č.5/2004 Z.z.súhlasím s podmienkami registrácie.