Práca v Taliansku – v poľnohospodárstve pri zbere jabĺk

Popis práce

Hľadáte si prácu a nemáte ani znalosť jazyka , ani prax ? Pre našich klientov v Taliansku hľadáme pracovníkov na zber jabĺk . Jedná sa o sezónne pracovné ponuky na 3-4 týždne . Zamestnávateľ vie umiestniť mužov , ženy aj páry. Nástupy sú predbežne stanovene na 15 september 2020.

Lokalita

Údolie Val di Non

Náplň práce

Zber jabĺk rôznych odrôd väčšinou z plošiny, na niektorých farmách stále z rebríkov.

Vaša mzda

  • Mzda v čistom cca 7.50 eur na hodinu zaleží od farmy
  • Mzda v čistom za 3-4 týždne zberu 1200-1600 eur
  • Mzda je vypláca na na konci brigády v hotovosti
  • Talianská pracovná zmluva

Pracovné hodiny

Pracuje sa každý deň väčšinou od 8:00 do 18:30 , takisto záleží od farmy. Na väčšine fariem je obedná prestávka 1h až 1,5 hodiny. Obed vám pripravuje farmár , alebo osoba ním poverená.

Požiadavky

  • Základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou
  • Fyzická zdatnosť a odolnosť
  • Spoľahlivosť
  • Vysoké nasadenie
  • Schopnosť pracovať v tíme

Náklady

Jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním , ktoré je hradené farmárom. Býva sa v obytných domoch , s kompletným vybavením pre bežné potreby

Doprava do práce

Zabezpečujeme my prostredníctvom oficiálnych prepravných spoločností alebo si môžete riešiť individuálne napríklad vlastným autom .

Strava

Zabezpečuje farmár , minimálne obedy

Vaše náklady

  • Vreckové
  • Cesta do Talianska cca 80 eur
  • Asistenčné služby agentúry 100 eur

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na info@tatryjobagency.sk alebo sa priamo zaregistrujte na stránke www.tatryjobagency.sk alebo jednoducho telefonicky na 0911583577

Letné brigády na zber ovocia v Škótsku sú aktuálne v ponuke