POPIS PRÁCE

Hľadáte si prácu a nemáte ani znalosť jazyka, ani prax? Pre našich klientov v Taliansku hľadáme pracovníkov na zber  jabĺk. Jedná sa o sezónne pracovné ponuky na 3-4 týždne.  Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy aj páry. Nástupy sú predbežne stanovené na 25 september 2021.

Lokalita

údolie Val di Non, Mezzoccorna

Náplň práce

  • Zber jabĺk rôznych odrôd väčšinou z plošiny, malá časť zberu aj z rebríkov

Vaša mzda

  • mzda v čistom cca 7.50 eur na hodinu, záleží od farmy
  • mzda v čistom za 3 a 4 týždne zberu 1200 – 1600 eur
  • mzda je vyplácaná na konci brigády v hotovosti
  • Talianska pracovná zmluva

Pracovné hodiny

Pracuje sa každý deň väčšinou od 8.00 do 18.30, takisto záleží od farmy. Na väčšine fariem je obedná pauza hodinu až hodinu a pol. Obed vám pripravuje farmár, alebo osoba ním poverená, na niektorých je strava vo vašej réžií, avšak je ponúkaný hodinový plat vyšší.

POŽIADAVKY

  • základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou
  • fyzická zdatnosť a odolnosť
  • spoľahlivosť
  • vysoké nasadenie
  • schopnosť pracovať v tíme

NÁKLADY

Ubytovanie

  • jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním, ktoré je hradené farmárom
  • býva sa v obytných domoch, s kompletným vybavením pre bežné potreby

Doprava do práce

Zabezpečujeme my prostredníctvom oficiálnych prepravných spoločností alebo si môžete riešiť individuálne napríklad vlastným autom

Strava

Domy sú vybavené vlastnou kuchynkou, na niektorých farmách vám pripravuje obedy farmár alebo osoba ním poverená

Vaše náklady

  • vreckové
  • cesta do Talianska cca 80 eur
  • asistenčné služby agentúry 100 eur

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na  info@tatryjobagency.sk , tatryjob@gmail.com alebo sa priamo zaregistrujte na stránke www.tatryjobagency.sk alebo jednoducho telefonicky na +421 944639074

Ak máte o túto prácu záujem, vyplňte a odošlite nám registračný formulár. Budeme Vás kontaktovať.

    Osobné údaje

    Meno

    Priezvisko

    Vek

    Adresa ( ulica,číslo,PSČ,mesto )

    Dátum narodenia

    Váš email (povinné)

    Telefónny kontakt

    Najvyššie vzdelanie

    Záznam v reg.trestov
    ÁnoNie

    Pracovné údaje

    Súčasná profesia

    Znalosť anglického jazyka

    Skúsenosti s prácou v zahraničí
    ÁnoNie

    Ak áno, uveďte krajinu, druh práce, dĺžku pracovného pobytu

    Vodičský preukaz skupiny

    Dátum možného nástupu

    Dokedy môžete pracovať

    Ak ste skupina, uveďte mená tých, s ktorými chcete pracovať

    Potvrdzuje, že údaje v tomto formulári sú pravdivé

    V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.o ochrane osobných údajov dávam súhlas Agentúre TATRY JOB AGENCY na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v online prihláške za účelom registrácie, sprostredkovania práce a vedenia databázy a v súlade so zák.č.5/2004 Z.z.súhlasím s podmienkami registrácie.