Práca v Holandsku – v poľnohospodárstve pri kvetoch, zbere paradajok, paprík

POPIS PRÁCE

Hľadáte si prácu a nemáte ani znalosť jazyka, ani prax? Pre našich klientov v Holandsku hľadáme ASAP pracovníčky na zber ovocia, zeleniny a kvetov. Jedná sa o dlhodobé aj sezónne pracovné ponuky na 3-4 mesiace, ak by ste však chceli ostať, vieme vás preradiť na inú prácu.  Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy aj páry, momentálne však preferuje len ženy. Nástupy sú priebežne počas celého mája, júna.

Lokalita

rôzne lokality po celom Holandsku (Haag, Noordwijkerhout)

Náplň práce

  • zber ovocia, zeleniny a kvetov na poliach a v skleníkoch

Vaša mzda

  • mzda v čistom pri 45 odpracovaných hodinách je 300€/týždeň + 8,33/ holiday money
  • mzda v hrubom pri 45 odpracovaných hodinách je 493€/týždeň + 8,33/ holiday money
  • mzda je vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

priemerne sa pracuje 160 a viac hodín/mesiac, (denne 8-9 hodín) pondelok až piatok, pokiaľ je dobrá sezóna, pracuje sa aj cez víkend

Zamestnanecké benefity

  • holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
  • starostlivosť nášho koordinátora
  • týždenná mzda

POŽIADAVKY

  • základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou
  • anglický jazyk je výhodou, nie je však potrebný
  • fyzická zdatnosť a odolnosť
  • spoľahlivosť
  • vysoké nasadenie
  • schopnosť pracovať v tíme

NÁKLADY

Ubytovanie

  • jedná sa o prácu so zabezpečeným ubytovaním, ktoré zamestnávateľ strháva zamestnancovi z platu
  • býva sa bungalovoch

Doprava do práce

zabezpečená

Strava

vlastná

Poistenie

podľa platnej holandskej legislatívy

Vaše náklady

  • vreckové do prvej výplaty
  • cesta do Holandska
  • pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby cena za ich poskytnutie je 120 € – základné pokrytie administratívnych nákladov

V prípade záujmu pošlite svoj Cv na info@tatryjobagency.sk ale sa priamo zaregistrujte na stránke www.tatryjobagency.sk

Letné brigády na zber ovocia v Škótsku sú aktuálne v ponuke